Durrës/ Shoferi i armatosur që përplasi policët me makinën luksoze dyshohet se ishte nën efektin e drogës

 

Burime pranë policisë bëjnë me dije se Hysen Pici, me origjinë nga Shijaku, dyshohet se ishte nën efektin e lëndëve narkotike kur përplasi efektivët gjatë mbrëmjes së djeshme.

Mësohet se i është bërë testi për drogë dhe alkool, por janë dërguar analizat në Tiranë.


Lajmi kryesor:

Durrës/ Kush është shoferi i armatosur që nuk ndaloi automjetin luksoz dhe përplasi policët, momenti kur efektivët e ndjekin me vrap (VIDEO)


A.M./r.k./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    A e zgjidh problemin me shqiptarët në Britani vizita e Ramës në Londër?×

Lajmi i fundit

‘Unë e di që Kiara punon eskortë’/ Akuza e rëndë e Oltës për moderatoren nxit debat të ashpër me Luizin: A i mendon gjërat?

‘Unë e di që Kiara punon eskortë’/ Akuza e rëndë e Oltës për moderatoren nxit debat të ashpër me Luizin: A i mendon gjërat?