Dy aksidente në pak minuta/Makina në Vlorë përplas fëmijën, në rrugën e Kombit kamioni del nga rruga, plagoset shoferi nga Kosova

Dy aksidente në Vlorë dhe Kukës kanë ndodhur mbrëmjen e sotme (30 qershor), ku si pasojë dy persona kanë mbetur të plagosur. Sipas informacioneve të para, në Vlorë një drejtues mjeti ka përplasur një fëmijë, i cili ka marrë dëmtime të lehta.

Ndërkohë në Kukës, një 57-vjeçar nga Kosovë ka mbetur i plagosur, pasi kamioni me të cilin ai po udhëtonte doli nga rruga.

Drejtuesi i mjetit është dërguar për mjekim në spitalin e Kukësit, ku ndodhet jashtë rrezikut për jetën.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për përcaktimin e shkaqeve të aksidentit.

1593545485_kukes1.jpg

1593545494_kukes2.jpg

1593545505_kukes3.jpg

Foto nga aksidenti në Rrugën e Kombit

m.x./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Me lista të hapura dhe pa koalicione, a është kjo mënyra që doni të votoni?

Komento


×

Lajmi i fundit

John

Njërën shtëpi ia kishte dëmtuar tërmeti, 49-vjeçarja që ndërroi jetë në Krujë nënë e 5 fëmijëve, dyshohet se u infektua në fasoneri