Dy kushërinj për Bashkinë Libohovë, kandidati ‘BF’ dhe ai PS garë të pazakontë për 14 majin

Dy kushërinj për Bashkinë Libohovë, kandidati ‘BF’ dhe ai PS garë të pazakontë për 14 majin

Leonard Hide dhe Adi Xhelili

Një garë interesante dhe e pazakontë duket se do të jetë edhe për Bashkinë Libohovë. 

Kandidati i koalicionit Berisha-Meta, Adi Xhelili ka rival për Bashkinë Libohovë kandidatin e PS-së Leonard Hiden, por që është njëkohësisht kushëriri i parë i tij.

Nuk dihet si janë marrëdhëniet mes tyre dhe sesa ka ndikuar fushata elektorale tek ata.

Kujtojmë se ditën e djeshme Xhelili premtoi përpos të tjerave se nëse i besohet drejtimi i bashkisë, ka renditur edhe ofrimin falas të shërbimit funeral.

G.MO/Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

Komente

 • Haha: 03/05/2023 19:18

  Dy kambete ne nje dere

  Përgjigju
 • Mashkullori: 03/05/2023 18:21

  Me funeral falas,do te thote: Nese me zgjidhni mua kryetar Bashkise,e keni te lehte ate rruge pa kthim...???????????? O njeres,zgjidhni ate qe do punojne per t'u permiresuar sherbimet, ju puneson,ju siguron uje,drita,rruge me te mira dhe Ju zgjidh problem si familje e Bashki....

  Përgjigju
 • Natyrisht: 03/05/2023 16:53

  Funerali fals do futet Berisha e Met spuni.

  Përgjigju
 • Sondazhi i ditës:

  Shqipëria humb me Italinë, a ka shanse të kalojë grupin në Euro 2024?×

Lajmi i fundit

Humbja me Italinë, Mitaj zbulon mesazhin e Sylvinhos! Ja porosia për përballjen me Kroacinë

Humbja me Italinë, Mitaj zbulon mesazhin e Sylvinhos! Ja porosia për përballjen me Kroacinë