Dy momentet KOMIKE në protestën e opozitës (VIDEO)

Në mesin e protestës së opozitës pati edhe momente mjaft komike.

Pasi simpatizantët çanë kordonin e policisë tek kryeministria, një protestues u filmua nga kamerat teksa urinonte tek dera e godinës.

Më tej një moment tjetër pikant ishte kur një protestues u filmua duke ngrënë domate. Ishin pikërisht domatet që u hodhën nga fermerët drejt godinës së kryeministrisë.

 Sipas PD-së, vendimi i qeverisë për TVSH-në detyron fermerët të shesin nën kosto.

 

G.M./b.ha./Shqiptarja.com
 • Sondazhi i ditës:

  A mendoni se qeveria po bën grusht shteti për kapjen e Gjykatës Kushtetuese?

Komento

Komente

 • Vini: 14/04/2019 05:37

  Qepa 1400 domatja 2000 veza 170 qumeshti 1400 nafta 1700 buka 1000 energjia 114 uji 780 metro kubi thote Lali sa nje kafe,taksa 6700 ne muaj bileta 400, karta e Id 15000, siguracion makine 18000, pagesa per kopshte cerdhe 40000, keta kane humbur realitetin, une nuk dal ne proteste, por mos ferkojne duart rama me lalin se te gjitha me siper nuk ja fal, i ftoj te gjithe te braktisin zgjedhjet, te zhduken te gjithe gjakpiresat.

  Përgjigju
 • Tung: 14/04/2019 01:28

  O Timo,pyete pak sa Miliona Euro ka Luli e Mona,me te tjeret Demagoge dhe inkompetentet provinciale te Opozites?!

  Përgjigju
 • Mashkullori: 13/04/2019 23:38

  Pa dyshim qe nuk ofendoj popullin opozitar,por jam i detyruar te pranoj se,ne gjirin e tyre,ka dhe shume te tille,te paedukate,te urritur,qe ne vend te bejne nje pune,ne fshatin e tyre,shurosin publikisht,apo hane qyl nje domate te shurosur,ashtu sic vijne qyl dhe ne Tirane e ne se tepron edhe ndonje qofte apo cope pice… Ky i domates,ka dhe nje fytyre krimineli,i afte te beje cdo gje qe e porosity ustaj qe e paguan… Per Timi-n: Nuk jemi aq fukarenj sa thoni ju edhe pse ka te tille.Por te shohesh kete,i cili ha keshtu domaten tregon dhe dicka tjeter:Ata qe e kane "ftuar" per ne proteste ja kane thare barkun,nuk I kane dhene racionin e premtuar.Nga ana tjeter nje tip si ky ne trup duket se eshte I afte te caje shkembin dhe jo te mbetet fukara,por eshte nje dembel klasik,i cili me mire ha nje domate te shurosur e te bredhe lart e poshte se sa te djersije e te jetoje...

  Përgjigju
 • DREJTËSIA PO VJEN: 13/04/2019 23:32

  Gjynaf ky që po ha domate ,,,por më i zgjuar nga gjith të tjerët ësht,,,Nuk po gjuan të paktën,,,DOMATE PËR DARK ,,,KE KRYEMINISTRIA,,,,pupupupuuuuuuu

  Përgjigju
 • Timi: 13/04/2019 23:17

  SA FUKARENJ QE JEMI KY HAN NJE KOKER DOMOTE QE E KA GJETUR NE RRUGE RAMA DARKOSET ME OLIGARKET ME NJE SHISHE VERE 250euro PRANDAJ KJO PROTESTE DUSHE TI SHKELTE ME KEMBE KETA GJAKEPIRSA RAMA IKKKK

  Përgjigju
 • USA: 13/04/2019 23:00

  SHTAZ DHE NDYRESIRA ,NJERZ ORDINER POR ME TE POSHTER ATA QE I MBLODHEN MONA ME LULIN

  Përgjigju
  • Haki: 14/04/2019 08:18

   Populli thote pirdh pirdh se lirohesh. Duhet te kesh kap nga nje vend pune me dipllome ke kristali besoj.

 • Absurde: 13/04/2019 22:33

  2000leke te vjetra (deri tani)=kg e domateve,,1200=e qepeve,1400=e karrotave apo patateve!!??..une nuk mbaj mend cmime me te larta,c"duan me shume Fermeret?!..edhe ne Itali te Lidl_i ,jane me lire"

  Përgjigju
  • Hasekiu: 14/04/2019 08:16

   Po spe te fermereve jane kto produkte!!???jane po te Lidl. Ktu nuk ka me njerez se kan ik si puna jote punojne rrugeve te Europes duke bere pune te rendomta dhe paguhen sa per te bere pazaret aty ku the dhe vete dhe duhet te durojme dhe kto qe arrestojne njerezit qe proteztojne dhe jo ato qe bejne 1 Km rruge 20 milion Euro.prandaj par se te gjykosh mendo cfae thua dhe shkruan Po ti pse blen ke Lidl dhe jo ne Aushan apo Iper.

  • Arber: 14/04/2019 07:47

   Po ashtu është , por këto hudhje perimesh i ka paguar PD për propagand !

 • [email protected]: 13/04/2019 22:18

  hahahahahahahha

  Përgjigju