Dy pista dyshimi se ku mund të fshihet autori që vrau me sende të forta 57-vjeçarin

Foto ilustruese

Policia ka ngritur dy pista dyshimi se ku mund të fshihet autorit, i cili është arratisur pasi ka lënë të vdekur 57-vjeçarin pasi e goditi me sende të forta. Ai mund të jetë fshehur në fshatin Dritë në afërsi me Greqinë dhe pista e dytë është fshati Ndëran në Zagorie.


Lajmi kryesor:

Gjendet i vdekur 57-vjeçari në kamionçinë, u godit me sende të forta pas konfliktit, dy pista dyshimi se ku mund të fshihet autori (EMRI)


E.D./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Bullizmi në shkolla, a mendoni se familja shqiptare po dështon në edukimin e fëmijës?×

Lajmi i fundit

John

Lufta mes Azerbajxhanit dhe Armenisë/ Rama si kreu i OSBE: Nxis palët të bëjnë armëpushim para se numri i njerëzve në këtë konflikt të rritet më tej