Dy vëllezërit në Durrës u qëlluan me 55 plumba

1588008714_makinahaxhiaj.jpg
Mbi makinën ku po udhëtonin dy vëllezërit Haxhia u zbrazën 55 plumba nga autorët duke mos u dhënë asnjë mundësi reagimi. Kaq është numri i gëzhojave që janë gjetur në vendin e ngjarjes nga ekspertët e kriminalistikës.


Lajmi kryesor:

Pas Lezhës tronditet Durrësi! Vriten me 55 plumba dy vëllezër, shkak borxhi për makinat! Sot hapën Exchange-in pas karantinës (Momenti kur nxirren trupat)


  • Sondazhi i ditës:

    Rritje pagash për mjekët, infermierët e mësuesit me 6% në vitin 2022, a është e mjaftueshme?×

Lajmi i fundit

John

‘Kapni kunatin dhe Hotët, zhdukni Xhelal Mziun’, videoja epike për ‘Foltoren’ e Berishës: 'Nuk luftohet Amerika me hajvanë si ju’