Dyndja e pushuesve drejt bregdetit, trafik i rënduar në Lezhë (VIDEO)

LEZHË- Kjo e diel ka sjellë një fluks të pushuesve që kanë zgjedhur të shkojnë drejt bregdetit të Shëngjinit dhe Tales në Lezhë, si pasojë, që në orët e para të mëngjesit ka pasur një trafik të rënduar.

Situatë më problematike paraqitet në superstradën nga Miloti në drejtim të Lezhës, ku nga fluksi i lartë i automjeteve në disa raste është krijuar dhe bllokim total i qarkullimit.

Ndërkohë, për të ndihmuar sadopak ne lehtësimin e lëvizjes ne pika të ndryshme janë vendosur efektiv te policisë rrugore.


Lajmi kryesor:

E diela në bregdet! Trafik i rënduar drejt Gjirit të Lalëzit, Shëngjinit dhe plazheve të jugut! Radhë kilometrike automjetesh


S.C/r.k./Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Arrestimi i mjekut, a po bëhet sa duhet për të luftuar korrupsionin në sistemin shëndetësor?×

Lajmi i fundit

Publikohet data e nisjes së Aplikimeve për Lotarinë Amerikane

Publikohet data e nisjes së Aplikimeve për Lotarinë Amerikane