Dyshohet për radikalist, RENEA në kërkim të autorit që vrau vëllanë e kunatën për bindjet fetare

Dyshohet për radikalist, RENEA në kërkim të autorit që vrau vëllanë e kunatën për bindjet fetare

1661875999_page.jpg

Në kërkim të autorit, Arsen Muskurti ka shkuar edhe RENEA. Kjo pasi ai njihet si radikal dhe ka dyshime se përbën rrezikshmëri edhe për persona të tjerë.


Lajmi kryesor:

Biznesmeni vret me armë zjarri vëllanë dhe kunatën në qendër të Tiranës për fenë dhe pronën! Kapet nga RENEA pas disa orësh në arrati! I gjendet pistoleta (VIDEO)


B.K./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    A besoni se SPAK do të bëjë drejtësi për 21 janarin?×

Lajmi i fundit

E kryer/ AF Elbasani 'pa frena' në merkato, afron lojtarin e kombëtares shqiptare

E kryer/ AF Elbasani 'pa frena' në merkato, afron lojtarin e kombëtares shqiptare