Dyshohet se ka kryer veprime të turpshme me një 10-vjeçare, arrestohet 46-vjeçari në Kuçovë

Dyshohet se ka kryer veprime të turpshme me një 10-vjeçare, arrestohet 46-vjeçari në Kuçovë

Një 46-vjeçar është arrestuar pasi dyshohet se ka kryer veprime të turpshme  me një 10 vjeçare. Ngjarja ka ndodhur në Kuçovë, ndërsa denoncimi është bërë nga babai i vajzës.

Report Tv mëson se 10-vjeçarja luante me fëmijët e 46-vjeçarit pasi ishin komshinj dhe se sipas të atit të së miturës dyshohet se e ka ngacmuar. Babai i 10-vjeçares shprehet para efektivëve se e ka kuptuar se diçka ka ndodhur ne fëmijën e tij pasi ka vërejtur që e mitura kishte filluar të bënte veprime të çuditshme dhe pasi e ka pyetur fëmija ka treguar çfarë ka ndodhur.

Pas denoncimit policia ka arrestuar  46-vjeçarin T. H., ndërsa vijojnë hetimet për të zbardhur ngjarjen.  

Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

Komente

  • Loni: 06/04/2022 10:23

    O bo bo bo bo cfare Jan keto qe degjoj ose I marre nga mendja ose skizofren manjak sexual! Ska mundesi me nje 10 vjecare! Skandal! Ore nuk eshte te shkoj idea me nje 17 e 18 Jo me nje 10 vjecare! Konceptet mesoheni ne vegjeli ajo shkolla fillore qe cdo qeveri e ka degjeneruar! Konceptet morale cfare eshte e drejte edhe gabuara! Noramt e etikes mesoheni vetem ne shkolle e asnje vend tjeter pa diskutim! Arsimi duhet te jete I detyryueshem per nje shoqeri te shendetshme!e lane edhe Po e lejne kete komb injorant !

    Përgjigju
  • Sondazhi i ditës:

    A parashikoni që Berisha do t'ia lërë trashëgim partinë Argita Berishës?×

Lajmi i fundit

Krimi në Maqedoninë e Veriut, në polici edhe babai i 14 vjeçares

Krimi në Maqedoninë e Veriut, në polici edhe babai i 14 vjeçares