VIDEO/ Dyshohet për kultivimin e kanabisit në ambiente të mbyllura, Policia e Vlorës aksion masiv në gjithë qarkun

Policia e Vlorës ka nisur një aksion në të gjithë qytetin dhe në të gjitha ambientet e mbyllura, magazina, sera dhe ambiente të tjera. Ky aksion vjen pas urdhrit të kreut të Policisë së Vlorës, Ermal Mucaj, i cili ka kërkuar nga efektivët të ushtrojnë kontrolle në të gjitha ambientet e mbyllura në qytetin bregdetar.

Informacione nga policia bejnë me dije se kontrollet do të jenë në të gjithë qarkun me qëllim gjetjen e hapësirave ku kultivohet kanabis, pas dyshimit se këto ambientë të mbyllura si magazina e sera janë kthyer së fundmi në “biznes” për vepra të paligjshme.

F.D/r.k./Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

Komente

 • Turi: 30/01/2023 11:58

  Nuk meret njeri ne Vlore me ato ligje dhe me ate rrezik qe ka aty , cunat jane ne Spanje po bejne ndonje leke vete po mbajne dhe ekonomine lart te vendit kurse ju i sulmoni pa pushim se si kurva pa buke do ngeleni o shtet vk , ne cdo vend te Europes po e lejojne kurse ju vazhdoni i futni nga 10 vjet burg o legen shtet

  Përgjigju
  • Ari: 31/01/2023 12:21

   Fiks Tur. U mbush europa gjermani spanj belgjik holand keta jan me europian keta legenat tane. Turp si nuk kan. Se din qe 1 dite do tu hidhen per koke keti shteti te kalbur. Skeni munci ti punesoni lerini te vetepunesohen.

 • Sondazhi i ditës:

  Marrëveshje në Ohër, po shkojnë Kosova e Serbia drejt pajtimit përfundimtar?×

Lajmi i fundit

Alibeaj ironizon Berishën: Vegël mund të jetë ai që do i çojë demokratët në parti të majtë! Kam krenari të qëndroj në PD

Alibeaj ironizon Berishën: Vegël mund të jetë ai që do i çojë demokratët në parti të majtë! Kam krenari të qëndroj në PD