E akuzojnë se nuk bën bamirësi, Elia Zaharia u 'mbyll gojën' të gjithëve

Princesha shqiptare Elia Zaharia Zogu është shumë aktive në rrjetet sociale. Një foto nga një mbrëmje gala në Dubai, ku shoqërohej nga Princ Leka dhe Dukesha Maria e Rusisë ka bërë që në rrjetet sociale të hapet një debat lidhur me jetën e princeshës. 

‘Sinqerisht çfarë bën në të vërtetë. Në vend që të postosh foto në festa luksoze pse nuk bën postime duke ndihmuar të varfrit apo të bësh diçka me pozicionin tënd?’.-shkruhet në komentin e ndjekësit. 

Ndërkohë nuk ka vonuar dhe Elia është përgjigjur.

‘Sigurisht që postojmë foto dhe informacione nga veprimtaria e Fondacionit ‘Mbretëresha Geraldine’. Në kuadër të fondacionit ndajmë herë pas here punët tona, ndërsa në kuadër personal një shprehje e urtë thotë: Bëje të mirën dhe hidhe në det! Dhe sa për informacion, kjo foto është pikërisht në themelimin e Akademisë Mbretërore, e cila do të mbështesë kauza humanitare dhe për fat Shqipëria do të përfaqësohet me projekte’, shkruan princesha.

1/2
  • Sondazhi i ditës:

    Edhe gazetarët në 'sitën' e SPAK, krimi ka futur duart edhe në media?

Komento


×

Lajmi i fundit

John

Dua Lipa poston foto nga vizita në Tiranë: Nder të jem në Shqipëri