VIDEO/ E çuditshme në Elbasan, hajdutët vjedhin derën e ambulancës

Një ngjarje e çuditshme ka ndodhur në lagjen Çlirim në Elbasan, ku persona ta paidentifikuar kanë vjedhur derën e ambulancës.

Ngjarja është regjistruar mbrëmjen e sotme, teksa nuk dihet nëse autorët kanë marrë edhe sende të tjera në ambulancë.

Ngjarja ka ndodhur në rrethana të paqarta, teksa policia ka shkuar në vendngjarje dhe ka nisur hetimet.

/KT/Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

Komente

  • Agjenti: 10/03/2022 15:38

    Po me deren cpaten

    Përgjigju
  • Sondazhi i ditës:

    Pritet konferenca e parë ndërqeveritare, mendoni se Shqipëria bëhet anëtare e BE në një kohë të shkurtër?×

Lajmi i fundit

John

Plagosje me armë zjarri në Fan pranë rrugës së Kombit