E dashura me ish-in shoqe? Veprimi i Cindy Marina dhe Eva Murati duhet vlerësuar! Po djali i Jozefia Topallit si e priti?

E dashura me ish-in shoqe? Veprimi i Cindy Marina dhe Eva Murati duhet vlerësuar! Po djali i Jozefia Topallit si e priti?

Ish të dashurat e një djali shoqe? Ndoshta ky nuk është rasti, mirëpo duhet se Cindy Marina dhe Eva Murati nuk kanë asnjë hatërmbetje mes njëra-tjetrën. Ndërsa marrëdhënia me Evën përfundoi disa vite më parë, Genari duket i lumtur pranë Cindy-t.

Megjithatë, kjo nuk ka ndikuar aspak në marrëdhënien e tyre. Dyshja janë parë së bashku në një aktivitet të përbashkët. Jo domosdoshmërish kanë qëndruar njëra tjetrën, por mund të thuhet se nuk është rasti siç ndodh zakonisht që një vajzë nuk ikën në një aktivitet pasi është e dashura e ish-it të saj aty. Një gjest për t’u vlerësuar mes vajzave.

Cindy Marina dhe Eva Murati në një tryezë të përbashkët

B.K./Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

Komente

  • elen: 21/07/2023 10:06

    po si djal genari nuk e ka pelqyer sepse kerkon pak fame qe mua e duket bosh fare ca nuk ben per pak vemendje qe asnjeriu nuk ja ndjen per te.

    Përgjigju
  • Sondazhi i ditës:

    Kush do të fitojë zgjedhjet në bashkinë e Kukësit?×

Lajmi i fundit

VIDEO/ Vrasja e efektivit në veri të Kosovës, policia dhe KFOR shihen në afërsi të Banjskës

VIDEO/ Vrasja e efektivit në veri të Kosovës, policia dhe KFOR shihen në afërsi të Banjskës