Cindy Marina flet për lidhjen me Genarin: Jozefina Topalli nuk ndërhyn në marrëdhënien tonë! Ende jemi herët për martesë

Cindy Marina flet për lidhjen me Genarin: Jozefina Topalli nuk ndërhyn në marrëdhënien tonë! Ende jemi herët për martesë

Cindy Marina dhe Genar Topalli

Cindy Marina ka folur publikisht për marrëdhënien e saj me të dashurin Genar Topalli dhe familjarët e tij. Në një intervistë, u shpreh se Jozefina Topalli nuk ndërhyn asnjëherë në lidhjen e tyre dhe gjithçka thotë është ‘vetëm të jeni ju të lumtur’.

Ndërkohë tha se nuk kanë ende plane për martesë dhe për t’u bërë në fëmijë.

”Edhe mund të kthehem në Amerikë, nëse pranon Genari. Por do ia lëmë të ardhmes. Jozefina nuk ndërhyn shumë në marrëdhënien tonë, thotë ‘vetëm të jeni ju të lumtur”. Është shumë pozitive. Me Genarin shkojmë shumë shpesh në Shkodër. Kam marrëdhënie shumë të mirë me motrën e Genarit si edhe mamanë e tij.

Jo akoma nuk e kam marrë propozimin, jemi akoma herët. Nuk e di! Edhe për fëmijë kemi kohë”, tha Cindy Marina.

 

A.M./Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Kush do të fitojë zgjedhjet në bashkinë e Kukësit?×

Lajmi i fundit

Afrim Bunjaku, polici i dytë që vritet në veri të Kosovës në krye të detyrës

Afrim Bunjaku, polici i dytë që vritet në veri të Kosovës në krye të detyrës