E dhimbshme/ Aksidenti tragjik i merr jetën të riut shqiptar dhe vajzës së tij 6-muajshe në Gjermani

I riu shqiptar dhe foshnja, që humbën jetën në aksidentin tragjik

Një ngjarje shumë e rëndë është regjistruar ditën e djeshme në Gjermani, ku një i ri shqiptar dhe vajza e tij 6-muajshe janë ndarë nga jeta si pasojë e një aksidenti.

Aksidenti është raportuar edhe nga mediat gjermane, të cilat bëjnë të ditur se bëhet fjalë për Elvis (Agim) Muçaj nga Lluka e Epërme në Deçan.

Në lidhje me këtë ngjarje ka shkruar edhe kryetari i komunës së Deçanit Bashkim Ramosaj.

 “Tronditës lajmi i ndarjes nga jeta e të riut nga Lluka e Epërme, Elvis (Agim) Muçaj dhe vajzës së tij Luana 6 muajsh, në aksidentin që ndodhi mbrëmë në Gjermani. Ngushëllime më të sinqerta familjes Muçaj, bashkëfshatarëve dhe të gjithë qytetarëve të Deçanit!”, shkruan Ramosaj në rrjetet sociale.

K.T./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    LSI prezanton programin elektoral të njëjtë me atë të vitit 2009 kur erdhi në pushtet. Ju krijon besim realizimi i tij?

Komento


×

Lajmi i fundit

John

Momentumi i Albin Kurtit