E ekzekutua mbrëmë në rezidencën luksoze në Tiranë, fqinjët e njihnin me emër tjetër 39-vjeçarin

E ekzekutua mbrëmë në rezidencën luksoze në Tiranë, fqinjët e njihnin me emër tjetër 39-vjeçarin

Report Tv ka zbuluar të tjera detaje në lidhje me ekzekutimin e 39-vjeçarit Sanaj mbrëmjen e djeshme në Tiranë. Briken Sanaj, njihej nga të tjerët në rezidencë si Skerdilajd Sanaj, ose Skerdi.


Lajmi kryesor:

Atentati në Tiranë/ 39-vjeçari u vra për hakmarrje, e qëlluan sapo la familjen në shtëpi! 2 autorët u futën te ‘Kodra e Diellit’ duke çarë rrethimin e jashtëm


K.T./SI.E./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Hapësirat publike në plazhe, sipas jush janë:×

Lajmi i fundit

Prona dhe toka nga Shëngjini në Himarë, Apeli i GJKKO lë në fuqi konfiskimin e pasurive të ish-gjyqtarit Guxim Zenelaj

Prona dhe toka nga Shëngjini në Himarë, Apeli i GJKKO lë në fuqi konfiskimin e pasurive të ish-gjyqtarit Guxim Zenelaj