POP 5

Lajmet më të lexuara të 5 minutave të fundit

Forcat Speciale kontrolle në Elbasan, disa persona të shoqëruar

Report Tv dhe Shqiptarja.com kanë mësuar se një aksion për kapjen dhe goditjen e personave me precedentë të mëparshëm ka nisur pasditen e sotme në Elbasan.

Kontrolle të befasishme kanë nisur dhe mësohet se disa persona janë shoqëruar në polici.

Komento