E fundit/ Vrau bashkëjetuesen dhe motrën e saj në sy të fëmijëve, prangoset 59-vjeçari

Është arrestuar para pak minutave Përparim Ademi, autori i krimit të rëndë të mëngjesit të sotëm në Tiranë, ku ekzekutoi në banesë me armë automatik bashkëjetuesen e tij dhe motrën e saj. Mësohet se Ademi është prangosur nga uniformat blu në tentativë për të dalë nga Tiranë.

"Policia e Tiranës vë në pranga autorin e krimit të dyfishtë. Si rezultat i rrethimit të zonës, pikave të kontrollit dhe trysnisë së ushtruar nga shërbimet e Policisë u bë e mundur vënia në pranga e autorit Përparim Ademi.  Ky shtetas aktualisht ndodhet në ambientet e Drejtorisë Vendore të Policisë Tiranë, për veprime të mëtejshme hetimore", njoftoi policia Tiranë.


Lajmi kryesor:

Nuk pranoi ndarjen/ 59-vjeçari ekzekuton bashkëjetuesen dhe motrën e saj në banesë në sy të 2 fëmijëve! Prangoset duke dalë nga Tirana: I vrava nga xhelozia (VIDEO)


Ora 15:49
Tiranë, nuk pranoi ndarjen/59-vjeçari ekzekuton bashkëjetuesen dhe motrën e saj në sy të 2 fëmijëve! (FOTO)

Autori Përparim Tela (Ademi) dhe 2 viktimat Kristina Bardhi dhe Zhaneta Metani

1 / 15

Autori Përparim Tela (Ademi)

2 / 15

2 viktimat, Kristina Bardhi dhe Zhaneta Metani

3 / 15

Autori Përparim Tela (Ademi) në Policinë e Tiranës

4 / 15

Policia në vendin e ngjarjes

5 / 15

Pallati ku jetonte viktima, Zhaneta Metani

6 / 15

Policia në vendin e ngjarjes

7 / 15

Drejtori i Policisë së Tiranës, Rebani Jaupi dhe zëdhënësi i Policisë së Shtetit Genti Mullai

8 / 15

Pallati ku jetonte viktima, Zhaneta Metani

9 / 15

Ambulanca në vendin e ngjarjes

10 / 15

Pallati ku jetonte viktima, Zhaneta Metani

11 / 15

Policia në vendin e ngjarjes

12 / 15

Ambulanca dhe policia në vendin e ngjarjes

13 / 15

Pallati ku jetonte viktima, Zhaneta Metani

14 / 15

Ambulanca në vendin e ngjarjes

15 / 15
K.T./b.ha./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    A do të shkoni të votoni në zgjedhjet parlamentare të 25 prillit?×

Lajmi i fundit

John

Rang kombëtar/ 1 javë para 25 prillit, shqiptarët i japin PS-së mandatin e tretë! Asnjë ndryshim këto 11 ditë për 3 partitë e mëdha