E gjithë vëmendja mbetet te Luiz Ejlli! Ja ku u filmua duke udhëtuar me makinë luksoze pas fitores së Big Brother VIP

E gjithë vëmendja mbetet te Luiz Ejlli! Ja ku u filmua duke udhëtuar me makinë luksoze pas fitores së Big Brother VIP

Luiz Ejlli

Ashtu siç kishte premtuar, Luiz Ejlli u nis për në Shkodër pasi mori triumfin e Big Brother VIP. Këngëtari u filmua me makinë luksoze tip Range Rover teksa zbret dhe futet në ambientet e një lokali.

Pronari i një dyqani aty pranë ka publikuar pamjet duke treguar vizitën e Luizit. Edhe atje ka pasur vëmendje të madhe pasi është vënë re nga fansat të cilët e kanë ndaluar për të bërë foto.

Mbrëmjen e shkuar, Luiz Ejlli u shpall fituesi i sezonit të dytë të “Big Brother VIP”, duke marrë çmimin e madh prej 100 mijë eurosh.

Këtë çmim tha se ia dedikonte babait të tij të ndjerë, për të cilin u shpreh se uron që t’ja mbajë mbiemrin sa më lart.

A.M./Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

Komente

 • Askushi: 07/05/2023 20:52

  Hmmm jam shumë i hidhëruar me Big Brother, sepse nuk na i dha të gjitha statistikat. Sa herë jane puthur Luizi me Kiaren, sa herë ka vajtur në banjo Luizi dhe çfarë bëri, sa ishte pesha dhe ngjyra, këto jane shumë të rëndësishme, kjo është përhapja e vërtetë e kulturës dhe emancipimit që na duhen në Shqipëri. Niveli i injorancës është shumë i madh dhe ne duhet ta ulim. Këto emisione edukative na duhen më shumë. Mezi po pres një Big Brother tjeter që të flasi për kulturën dhe traditat shqiptare.

  Përgjigju
  • Boss: 08/05/2023 20:19

   Po i flas itonit:ti flet për blerje fansash pa fakte,por si një idiot , fansat i kanë blerë shoqet e tua ,olta dhe Dea hhahaha,ti je fiks ai personazhi që bën sikur merr vesh nga vip-at dhe guxon të shpikësh për njërëz që si njeh,luizi thoshte që kam golf5 ,por ja range rivera,do thoni është mashtrus por njërëzut si luizi nuk duan të flasin për jetën e tyre publikisht dhe ai e kishte thënë kam ardhur vetëm me një cantë jo si të tjerët që kanë sjell rrobat më të shtrenjta pra tani nuk mund të gjykoni luizin pa prova dhe duke dëgjuar bledin dhe portalet por një idiot beson dhe jo një i zgjuar

  • Itoni: 07/05/2023 22:43

   E merr gazetarët me vete si Belo dhe ky e bën foto sikur nuk e ka mendjen dhe media bën sikur ky është dikushi. Ble dhe fansa ne rrjete sociale që të luajë lojërat që i thonë Bossat.

 • Sondazhi i ditës:

  Kush ka mbajtur qëndrimin më të saktë rreth situatës në veri të Kosovës?×

Lajmi i fundit

Investonin në biznese me para të përfituara nga trafiku i drogës, sekuestrohen 40 mijë euro pasuri 5 personave në Itali! Mes tyre dy shqiptarë

Investonin në biznese me para të përfituara nga trafiku i drogës, sekuestrohen 40 mijë euro pasuri 5 personave në Itali! Mes tyre dy shqiptarë