E humbur prej 2 ditësh, familjarët bëjnë apel për gjetjen e 87-vjeçares që jetonte në Tiranë

Drita Laci

Drita Laci

Ka humbur prej 2 ditësh 87-vjeçarja Drita Laci.

E moshuara, siç bëjnë me dije të afërmit jetonte vetëm afër zonës së Xhamllikut në Tiranë dhe vuante nga skleroza.

Për të kujdesej një zonjë disa orë në ditë. Pavarësisht kërkimeve të të afërmive ende nuk kanë asnjë lajm prej saj, ndaj bëjnë apel për ndihmë. Ata që e kanë parë janë te lutur të njoftojnë në redaksinë tonë.

Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Presidenti i ri duhet të jetë i PS apo i opozitës?×

Lajmi i fundit

John

Jupi në 'Pa Protokoll': Gara e 'Rithemelimit' e njëanëshme! Bushati: Ka mbështetjen e bazës! Lumezi: Demokratët të bashkohen pa Bashën e Berishën