E infektuar me COVID, humb jetën mësuesja e muzikës në Prrenjas! I vdes dhe i vëllai

Irena Bajlozi

1603906726_1603884968irena.jpeg

Koronavirusi ka regjistruar dy viktima të tjera këtë të mërkurë (28 tetor). Humin jetën si pasojë e COVID mësuesja e muzikës nga Prrenjasi, Irena Bajlozi si dhe vëllai i saj.

Mësohet se ajo nuk kishte sëmundje bashkëshoqëruese. Mësuesja kishte disa ditë që nuk shkonte në shkollën ku jepte mësim.

Ditën e djeshme u shënua një numër i lartë viktimash, ku 7 persona humbën betejën me koronavirusin.

Ndërsa vijojnë të shënohen shifra të larta të të infektuarve.


Lajmi kryesor:

311 raste të reja me COVID dhe 6 viktima/ Virusi i merr jetën mësues në Përrenjas dhe vëllait të saj! Pozitiv dhe kryebashkiaku i Gjirokastrës! Mbyllen disa ambiente në burgun e Beratit


E.M./r.k./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    A mendoni se po shkojmë drejt një izolimi të dytë?×

Lajmi i fundit

John

LVV fiton Podujevën, Lista Serbe nuk e lëshon Mitrovicën e Veriut