E ofendoi rëndë, Kiara i kthehet fanses: Sa gjynah…

E ofendoi rëndë, Kiara i kthehet fanses: Sa gjynah…

Kiara Tito

Ndonëse Luizi dhe Kiara së shpejti do të bëhen prindër, ka akoma persona që nuk e besojnë dashurinë e tyre. Moderatorja ka publikuar në Instagram një mesazh të një ndjekësje e cila përveç se i ka shkruar se nuk beson në dashurinë që Kiara ka për Luizin, e ka ofenduar rëndë atë.

“Për këtë arsye gjithmonë do të kesh një pjesë të puzzles mangut të Luizit se me mijëra herë e ke hedhur shumë poshtë brenda shtëpisë. Te publiku po se po sepse ne e kemi parë, çdo gjë kemi parë, kemi parë edhe dashurinë kur hyre për herë të dytë në ‘Big Brother’”- ka shkruar ndjekësja.

 

“Nuk të shkon asgjë, po fytyrën dhe gojën pse e përdredh, e deformon duke folur apo je në siklet gjithmonë kur je përballë telefonit dhe kamerës. E ke problem ti s’bëhesh se s’bëhesh.”- vazhdoi komentuesja.

Këtij mesazhi Kiara i ka dhënë një përgjigje duke shkruar: “Sikur inati i këtyre të kthehej në punë dhe ambicie për vetveten, bota do të ishte shumë më e mirë. Por ndërkohë harxhojnë kohë duke ofenduar vajza të tjera në rrjetet sociale, sa gjynah.”

SI.E./Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

Komente

 • Su: 13/12/2023 02:02

  Kiara ,vajze inteligjente familjen mrekullushme,pse ke jealous ti moj fener e lige ,zilia nuk mbaron ,se cifti eshte ideal,yll Kiara Kiara sjell fat lumturi families ,edukata intelligence mbreteron Tek ju KIARA Emri mbiemri saj eshte zilia... Qe ketu fillon princess KIARA.????????????????❤️????

  Përgjigju
 • Gysi: 12/12/2023 07:26

  Ckeni qe mereni me kiaren eshte vajz flori,kush do me qen pra kameravet normal qe do mundohet me fitu per vete ato lek.po njerzit e shofin ne tjeter menyr ato te ken nje jete te lumtur edhe nje bebe te shendetcem xifti me i bukur jeni edhe me stil bravo edhe zoti ju rujt te gjithve

  Përgjigju
 • ALIA: 11/12/2023 21:23

  po po puntorja modhe ti mi kjara shtrengo fort luizin se je popull kot fare.

  Përgjigju
 • Sondazhi i ditës:

  A e forcon sigurinë dhe rolin e Shqipërisë baza e NATO-s në Kuçovë?×

Lajmi i fundit

VIDEO/ Kishin përshtatur lokalin për lojëra fati, arrestohet menaxheri, në kërkim pronari

VIDEO/ Kishin përshtatur lokalin për lojëra fati, arrestohet menaxheri, në kërkim pronari