E papritura e këtij Botërori, gruaja pas Putinit vjedh medaljen

Gruaja fut në xhep medaljen

Një nga ndeshjet më emocionuese dhe drithëruese ishte ajo e finales së madhe mes Francës dhe Kroacisë ku francezët u shpallën kampionë bote.

Të gjithë po shijonim emocionet e kurorëzimit të kampionëve mirëpo ka dhe nga ata që kanë arritur të fiksojnë diçka të pazakontë. Një video po bën xhiron në rrjet për momentin, një grua pas presidentit Putin dhe arbitrit është kapur nga kamerat teksa fut një nga medaljet në xhep.

Edhe pse reagimet për këtë veprim të zyrtares së FIFA-s kanë qenë të ndryshme ende nuk dihet arsyeja e këtij gjesti.

/b.ha./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    A jeni dakord me pragun elektoral 1% ashtu siç propozon opozita parlamentare?

Komento


×

Lajmi i fundit

John

Koalicion PS-LSI? Alibeaj: Nuk e besoj, na ndoqën kur dogjëm mandatet