E përplas makina, humb jetën një person që po lëvizte me biçikletë në Orikum

VLORË- Një aksident i rëndë ka ndodhur në aksin rrugor Orikum-Llogara, me pasojë vdekjen e një personi.

Automjeti tip Passat, me shofer 23 vjeçarin me iniciale Dh.Q., banues në Fshatin Dukat, Vlorë, ka përplasur një person ende të paidentifikuar, i cili lëvizte me biçikletë dhe për pasojë ka ndërruar jetë.

Drejtuesi i mjetit është shoqëruar në Komisariatin e Policisë Vlorë, për veprime të mëtejshme.

Në vendngjarje ndodhet grupi hetimor dhe po punon për zbardhjen e plotë të rrethanave të ngjarjes.

D.P./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Universitetet mësim online dhe mbyllen konviktet, ju duket i drejtë vendimi i Komitetit të ekspertëve?

Komento


×

Lajmi i fundit

John

Meta shpërthen ndaj Ramës: Qen bir qeni, ka të bëjë me një president nga Skrapari