POP 5

Lajmet më të lexuara të 5 minutave të fundit

E quajti hajdut, nxehet Haradinaj: Jam gati të përleshem fizikisht me Albin Kurtin

Albin Kurti dhe Ramush Haradinaj

Kryeministri i Kosovës, Ramush Haradinaj është nxehur keq me një nga kundërshtarët e tij politikë, udhëheqësin e Lëvizjes Vetëvendosje, Albin Kurti. Ai thotë se është në gjendje të përleshet fizikisht me këdo që e quan atë hajdut.

Ai ka thënë se nuk do të lejojë kurrsesi që dikush ta ofendojë atë.

“Kush të dojë e kush ka qejf, unë jam i gatshëm t’i përgjigjem. Në çdo vend të botës, nëse dikush të ofendon, edhe i përgjigjesh. Njësoj do të veproja edhe unë”, është shprehur Haradinaj në “Rubikon” të KTV-së.

 “Nuk e lejoj askënd të më ofendojë. Nuk jam hajdut, dhe nuk duroj që askush të më thotë kështu”, ka thënë ai.

l.q./Shqiptarja.com
Komento

Komente

 • Plaku: 07/09/2018 13:26

  Ky eshte idiot me plot kuptimin e fjales.

  Përgjigju
 • Faiku: 06/09/2018 12:45

  Ramush budallai vetem boks di se bodyguard diskotekash ka qene. Dorezo Nuel Kalajn o Qamush qe ben sikur nxehesh. I ka birxh shqiptareve te shqiperise miliona euro o bashkepuntor ne krim i Iliri Metes dhe Mones. Pastaj mos thuaj je gati ne cdo vend te botes se je ne kerkim ende si kriminel lufte. Harrove se cfare hoqe ne france. Po kur te rrahen ruset e harrove? Deshe te dilje tek per tek dhe mbete si lope e shtrire pa ndjenjs hahaha Ramushi. Ti nuk je as trim dhe as burre, je thjesht nje kacak mali i rendomte dhe idiot

  Përgjigju
 • Ggggg: 06/09/2018 10:59

  I ka hyp vetja shume ne qef ketij ramushit.... po ik o loqe njeri se vetem me me te dobtit ben trimin ti, se te te dali dikush tamam qurravitesh direkt o k***ve burre.... o super hajdut...

  Përgjigju