E rëndë në Berat/ U kishte dhënë flakë mbeturinave, i moshuari asfiksohet dhe humb jetën pasi ra mbi zjarr

Pamje nga vendi i ngjarjes

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Berat, tek zona e njohur si Blloku i Fiqëve në Uznovë. Bëhet me dije se Asqeri Lybeshari 69-vjeç, ka ndërruar jetë në tokën e tij, pasi është djegur aksidentalisht.

I moshuari kishte ndezur një zjarr dhe është asfiksuar nga tymi. Për pasojë ka humbur kontrollin dhe ka rënë mbi mbeturina dhe ka ndërruar jetë menjëherë. Ngjarja është përcaktuar si aksidentale.

M.Q./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    7 dite para zgjedhjeve, a ju janë ofruar para ose favore në këmbim të votës?

Komento


×

Lajmi i fundit

John

’Pa Gjurmë’/ Zhdukja e Bleona Matës reagon nëna e Begzim Isës: Vajzën nuk e rrëmbeu im bir, por gjejeni…