E rëndë/ Pak javë pas vdekjes së babait të tij poetit Arben Duka, ndërron jetë Denis Duka

E rëndë/ Pak javë pas vdekjes së babait të tij poetit Arben Duka, ndërron jetë Denis Duka

Poeti i njohur Arben Duka dhe i biri Denis Duka

Pak javë pasi arti ishte në zi nga vdekja e poetit të njohur shqiptar, Arben Duka një tjetër ngjarje e rëndë ka ndodhur në familjen Duka.

Denis Duka, i biri i poetit të njohur, vetëm 35 vjeç ka ndërruar jetë në Shtetet e Bashkuara të Amerikës për shkak të një infarkti, njëlloj si i ati i tij. 

Denis Duka ishte i martuar, kishte një vajzë dhe jetonte prej vitesh në SHBA.

Lajmin e kanë bërë të ditur miqtë e tij të shumtë në rrjete sociale.

 

G.MO/r.k./Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

Komente

 • Otto: 03/02/2022 14:40

  Obo bo sa humbje e madhe.pa fjale U prehte ne paqe engjelli Denis

  Përgjigju
 • Cubi: 03/02/2022 11:00

  E pa pershkrueshme. Mjaft e dhimshme. Ngushellime familjes. U preht ne paqe.

  Përgjigju
 • Erik: 03/02/2022 10:41

  Dhimbje e madhe, ngushellime familjes per keto humbje tragjike.

  Përgjigju
 • Abcd: 03/02/2022 09:44

  Ou,cfar dhimbje e madhe ! Coja nipin ne te njejten shkolle ku gruaja e tij conte femijen. I shpreha deshiren qe te takoj Benin kur te vinte ne Amerike. Gje qe nuk u realizua,se Beni iku shpejt,por te iki dhe i biri,kjo eshte e tmerrshme,jam pa fjale. Nuk e di ,por them gjithmone,pse xhanem nga kjo bote ikin te miret.!? Ngushellime familjes!

  Përgjigju
 • Delinquenti: 03/02/2022 08:06

  Ngushellime familjes tragjedi qe te le pa fjale ....

  Përgjigju
 • Bukurie: 03/02/2022 01:58

  Fatkeqesi e madhe per Nenen dhe gjithe familjen Duka ngushllime per humbje kaq te madhe behuni te forte sepse ju Jeni te forte dhe Mo's u dorezoni .

  Përgjigju
 • Sondazhi i ditës:

  A mendoni se vendosja e fashës 800 kWh do të sjellë kursim të energjisë?×

Lajmi i fundit

Kthjellime dhe vranësira, sërish reshje shiu gjatë ditës së sotme

Kthjellime dhe vranësira, sërish reshje shiu gjatë ditës së sotme