E rëndë/ Shqiptari qëllon me thikën e kuzhinës nënën e tij gjatë darkës së Vitit të Ri në SHBA

E rëndë/ Shqiptari qëllon me thikën e kuzhinës nënën e tij gjatë darkës së Vitit të Ri në SHBA

Emiliano Domi, i riu përfshin

Një ngjarje e rëndë me protagonist një të ri shqiptar ka ndodhur natën e ndërrimit të viteve në Shtetet e Bashkuara të Amerikës.

I riu është arrestuar pasi natën e ndërrimit të viteve qëlloi me thikën e kuzhinës nënën e tij 54-vjeçare. Sipas mediave amerikane ngjarja ka ndodhur në Elmëood Park në Neë Jersey, ndërsa i riu i identifikuar si Emiliano Domi fillimisht pas ngjarjes u arratis, por më pas u arrestua, ndërsa gruaja u dërgua në spital.

Në dëshminë e saj ajo ka deklarua se në mënyrë të papritur u sulmua nga pas nga djali i saj. Rrethanat janë ende të paqarta, por autoritetet e zonës thonë se shqiptari ka pasur edhe histori të tjera të dhunës në familje.

K.T./Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

Komente

 • Milloshi: 02/01/2022 03:01

  Nga mjekra qeka shume pacifist mesiguri hindus nga feja.

  Përgjigju
 • Makiwa71: 01/01/2022 22:23

  Duket në fytyrë se Keka i amël,edhe Keka integru mirë në Amerikë ,paska marr sifatet e tyre.

  Përgjigju
  • difre: 02/01/2022 10:48

   O "Makiwa71" hapi Syte dhe shiko Traun para Kembeve te tua dhe mos kerko nje Fije Floku para Kembeve te, te tjereve! Te sulmosh Mamane pas Shpine pa asnje Arsye per mua eshte Cmenduri. Keta Tipa si brenda dhe jashte Vendit na bejne te therrasim me te madhe: ngrihu Enver nga Varri. Megjithese kam qene dhe jam anti Komunist i pa Kompromis me Keqardhje pyes. Ku do te ishin keta Kriminele ne Kohen e Komunizmit? Keta Idiota jane shperdorues te Demokracise Gjese me te mrekullueshme te Njeriut. Idiota, te cmendur, Vrases, Kondrabandista etj. etj. ju e keni kuptuar mbrapsht Lirine dhe Demokracine. Separi Prinderit ju kane edukuar me Krimin, e sedyti ju e keni marre me Kenaqesi dhe Rezultatet i shikojme pothuaj cdo Dite ne Shtyp. Keta jane Turpi i Shqiptareve te mire sa te vjen Turp te thuash jam Shqiptar, por Bota e civilizuar din tashme ti ndaje te miret nga te keqinjte se ne vitet 90 ne ishim per Boten e jashtme te gjithe pa perjashtim te cmendur sa nuk mund te thoje se je Albaner, por faleminderit Zotit Peshorja ka anuar nga e mira dhe Krimineli mbetet Kriminel dhe i miri mbetet i mire.

 • Tre: 01/01/2022 20:33

  Kukian e sigurte

  Përgjigju
 • Sondazhi i ditës:

  Arrestimi i mjekut, a po bëhet sa duhet për të luftuar korrupsionin në sistemin shëndetësor?×

Lajmi i fundit

‘Zoti na ndihmoftë’, fotoja e të moshuarit bën xhiron e rrjetit në Itali: Linda në kohën e Mussolinit nuk dua të vdes me Melonin

‘Zoti na ndihmoftë’, fotoja e të moshuarit bën xhiron e rrjetit në Itali: Linda në kohën e Mussolinit nuk dua të vdes me Melonin