POP 5

Lajmet më të lexuara të 5 minutave të fundit

E thonë fashionistat: Këto janë çizmet e vetme që do t’ju duhen këtë vjeshtë (Foto)

Foto ilustruese

Edhe pse e themi me shumë keqardhje, fundi i verës ka ardhur dhe bashkë me të do të na duhet të braktisim sandalet, dhe shumë veshje të tjera.

Vendin atyre do t’ja zënë xhaketat e shumta, pantallonat dhe çështë më e rëndësishmja çizmet me lëkurë gjarpri. Filloni të kërkoni që tani pasi sipas fashionisteve më të famshme ky dizajn do të pushtojë vjeshtën.

Mjafton t’i hidhni një sy Instagramit dhe do të vini re se shumë faqe janë të mbushura me këto lloj çizmesh.

Çizmet me lëkurë gjarpri

fl.mi./Shqiptarja.com
Komento