E thonë fashionistat: Këto janë çizmet e vetme që do t’ju duhen këtë vjeshtë (Foto)

E thonë fashionistat: Këto janë çizmet e vetme që do t’ju duhen këtë vjeshtë (Foto)

Foto ilustruese

Edhe pse e themi me shumë keqardhje, fundi i verës ka ardhur dhe bashkë me të do të na duhet të braktisim sandalet, dhe shumë veshje të tjera.

Vendin atyre do t’ja zënë xhaketat e shumta, pantallonat dhe çështë më e rëndësishmja çizmet me lëkurë gjarpri. Filloni të kërkoni që tani pasi sipas fashionisteve më të famshme ky dizajn do të pushtojë vjeshtën.

Mjafton t’i hidhni një sy Instagramit dhe do të vini re se shumë faqe janë të mbushura me këto lloj çizmesh.

Çizmet me lëkurë gjarpri

Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Beteja në PD për anëtarët e KZAZ, cilën listë duhet të regjistrojë KQZ?×

Lajmi i fundit

Tiranë/ Merr flakë makina e parkuar në një qendër tregtare të rruga e Elbasanit (VIDEO)

Tiranë/ Merr flakë makina e parkuar në një qendër tregtare të rruga e Elbasanit (VIDEO)