E turpshme/ Tifozët e Feyenoord urinojnë në mes të rrugës, vetëm 3 metra më tutje janë tualetet publike (FOTOLAJM)

E turpshme/ Tifozët e Feyenoord urinojnë në mes të rrugës, vetëm 3 metra më tutje janë tualetet publike (FOTOLAJM)

1653496334_WhatsAppImage20220525at6.31.12PM.jpeg

Duke lënë pas atmosferën festive, në zonën e Pedonale, ku po qëndron tifozët e Feyenoord, është regjistruar në pamje aspak e bukur, e turpshme dhe që i shëmton gjithë bukurinë kësaj dite.

Disa tifozë janë parë duke urinuar në "murin" metalik, ku ka qenë Teatri. Ajo që e bën më të turpshme është fakti që vetëm 2-3 metra në tutje janë tualetet publike të vendosura nga Bashkia.  


Lajmi kryesor:

Conference League/ Tirana shkëlqen, ditë feste dhe zero incidente serioze gjithë ditën! Valle dhe muzikë në rrugët e kryeqytetit! Mijëra tifozë shijuan finalen e parë evropiane në Shqipëri (VIDEO)


B.K./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Arrestimi i mjekut, a po bëhet sa duhet për të luftuar korrupsionin në sistemin shëndetësor?×

Lajmi i fundit

Gjermania merr gaz të lëngshëm nga Emiratet e Bashkuara Arabe

Gjermania merr gaz të lëngshëm nga Emiratet e Bashkuara Arabe