Edhe 3 ditë nga zgjedhjet parlamentare, Basha braktiset nga qytetarët në takimin përmbyllës në Vlorë (VIDEO)

Kryetari i Partisë Demokratike, Lulzim Basha po zhvillon takimin elektoral përmbyllës në Vlorë, i cili mesa duket nuk po shkon siç duhet.

Teksa na ndajnë edhe 3 ditë nga zgjedhjet parlamentare më 25 prill, kryedemokrati vijon të braktisen nga qytetarët.

Siç duket nga videoja dhe fotot e publikuara ai është i rrethuar vetëm nga një grup i vogël militantësh të Partisë Demokratike.

Kjo nuk është hera e parë që takimet elektorale të Bashës, zhvillohen vetëm në prani të militantëve, të cilët duket të jenë të vetmit që i kanë mbetur.

 

J.GJ./r.k./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    A është gati Shqipëria për sezonin e ri turistik?

Komento

Komente

  • Emigranti: 22/04/2021 12:13

    KRIMINEL ESHTE KUSH VOTON PD. POR NUK THEMI QE PS-JA ESHTE E MIRE POR TE PAKTEN NUK VRASIN RRUGEVE.

    Përgjigju


×

Lajmi i fundit

John

Tiranë, punonjësi aksidentohet në punë, i shtypet këmba nga kamioni, hetohen në gjendje të lirë inxhinieri përgjegjës