Ja me cilin banor të “BBV” bëjnë tifo Beniada dhe partneri i saj, vëllezërit Hajdari në kundërshtim me njëri-tjetrin

Ja me cilin banor të “BBV” bëjnë tifo Beniada dhe partneri i saj, vëllezërit Hajdari në kundërshtim me njëri-tjetrin

Beniada Nishani dhe Blerti Hajdari

Beniada Nishani, një nga personat më të dashur të edicionit të kaluar, duket se po pozicionohet në kampin e Luizit, së bashku me të edhe partneri i saj.  Përmes një postimi në story ku duket këngëtari Luiz Ejlli që mban një batanije për të ndihmuar Kiarën teksa ndërrohet, Beniada shkrun në postimin e saj: “Të Dua”

Vëllezërit Hajdari janë në kundërshtim me njëri-tjetrin përsa i përket një personazhi shume dinamik dhe të përfolur brenda shtëpisë së “Big Brother Vip” siç është Luizi. Arbër Hajdari, opinionisti i spektaklit duket se nuk është shprehur suportues për lojën e Luizit, ndërkohë që vëllai i tij dhe partneri i një tjetër banoreje të BBVA të sezonit të kaluar, Beniadës, e preferon Luizin si personazh dhe e mbështet në lojën e tij.

Le të themi se familjes Hajdari nuk u përputhen mendimet kur vjen puna tek Big Brother VIP Albania. Duket se dy Vellezërit Blerti dhe Arbëri nuk ndajnë të njëjtat mendime për personazhin e Luizit bazuar kjo në qëndrimin e këtij të fundit gjatë emisionit të së martës. Por a i ka ndryshuar opinion për Luizin këto ditë Arbër Hajdarit, opinionisti të BBV2? Kjo mbetet të shihet në emisionin e së shtunës. Deri atëherë dimë vetëm se Beniada dhe partneri i saj janë #meluizin

1/2
F.D/Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    EURO 2024/ Fillojnë ndeshjet e fundit, a mendoni se Shqipëria kalon grupin?×

Lajmi i fundit

Euro 2024/ Plani i Spalletit:​ Italiani më i mirë kundër Shqipërisë mbetet në stol ndaj Kroacisë

Euro 2024/ Plani i Spalletit:​ Italiani më i mirë kundër Shqipërisë mbetet në stol ndaj Kroacisë