Einxhel flet me Donaldin për të atin: S'dua ta shikoj në gjendje të rënduar për hir të punës ose lekëve

Einxhel flet me Donaldin për të atin: S'dua ta shikoj në gjendje të rënduar për hir të punës ose lekëve

Einxhel Shkira dhe Donald Veshaj

Emisionit “Big Brother VIP Albania” po i vjen fundi dhe këtë të premte do të kemi fituesin e parë të këtij formati. Finalistët janë aktori Donald Veshaj, balerini Ilir Shaqiri, modelja Beniada Nishani dhe moderatorja Einxhel Shkira.

Duke e ditur që këto janë ditët e fundit të tyre brenda shtëpisë më të famshme në Shqipëri, banorët kanë qenë më tepër miqësor ndaj njëri-tjetrit dhe janë përpjekur të shijojnë momentet e fundit.

Gjatë ditës së sotme Einxhel dhe Donaldi kanë qenë në oborr duke biseduar dhe moderatorja tregohet shumë e hapur me aktorin në lidhje me babin e saj. Ajo shprehet se nuk do ta shikojë më atë në gjendje të rënduar dhe do që ai të merret vetëm me pikturën.

"Nuk dua ta shikoj më në atë gjendje të rënduar për hir të punës ose lekëve. Dua që ai të bëjë pikturën atë që i vjen. Babi po shkon afër 60-ës kështu që unë nuk dua. Dua që ai të pikturojë për qejfin e vet. I pëlqen shumë Korça. Vjet edhe parvjet ka marrë një tip studioje, si apartament të vogël në Korçë edhe shkonte që të pikturonte."- i tha Einxhel-Donaldit.

Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    A duhet të marrë fund kaosi në kuvend?×

Lajmi i fundit

FOTO/ Transformimi i Gëzim Çelës, ‘bosi i kokainës’ duket se i është nënshtruar operacioneve plastike

FOTO/ Transformimi i Gëzim Çelës, ‘bosi i kokainës’ duket se i është nënshtruar operacioneve plastike