Ekskluzive/ Anija me qymyr ku u gjetën 60 kg kokainë u largua dje nga Durrësi, arrestohet një nga marinarët! I gjejnë materiale pornografike me të mitur

Një ditë pasi u liruan, 14 marinarët e anijes që solli afërsisht 60 kg kokainë në Durrës të fshehur brenda në qymyr, një prej tyre është riarrestuar sërish.

Report Tv mëson ekskluzivisht se është arrestuar marinari rus Grigory Gorbunov. Nga kqyrja e telefonit të marinarit janë konstatuar materiale pornografike me të mitur. Materialet i janë referuar prokurorisë së Durrës dhe po hetohet për këtë vepër penale. Autoritetet kanë njoftuar palën ruse.

Në celularin e Grigory Gorbunov janë gjetur mbi dhjetëra mesazhe foto video që faktojnë aktivitetin e tij kriminal të pornografisë me të mitur.

Anija në pronësi të kompanisë Gjermane “MS Unistream & CO.KG u largua dje nga Porti i Durrësit, bashkë me 13 marinarët e tjerë. Ndërsa shtetasi rus ndodhet në Shqipëri në paraburgimin e Durrësit.

M.Q./LR/Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    A besoni se SPAK do të bëjë drejtësi për 21 janarin?×

Lajmi i fundit

SPAK nis hetimet për skandalin te Onkologjiku! Kërkon vlerësimin e masave të sigurisë në GJKKO, ja akuzat

SPAK nis hetimet për skandalin te Onkologjiku! Kërkon vlerësimin e masave të sigurisë në GJKKO, ja akuzat