EKSKLUZIVE/ Kjo është makina ku ishin kamufluar 2 rusët dhe ukrainasi që sulmuan ushtarët shqiptar në uzinën e armëve në Gramsh

EKSKLUZIVE/ Kjo është makina ku ishin kamufluar 2 rusët dhe ukrainasi që sulmuan ushtarët shqiptar në uzinën e armëve në Gramsh

1661027623_makina.jpg

Report Tv ka siguruar foton ekskluzive të makinës me targa ukrainase në të cilën qëndronin 2 rusët dhe 1 ukrainas të cilët sulmuan ushtarët shqiptar. Siç shikohet makina tip 'Chevrolet' është me targa ukrainase, teksa kanë nisur hetimet se kujt i përket kjo makinë. Gazetari i Report Tv, Arsen Rusta bën me dije se 2 shtetasit e huaj kanë hyrë në vendin tonë në mënyrë legale.


Lajmi kryesor:

2 agjentë sekret rusë dhe 1 ukrainas tentojnë të futen me forcë në Uzinën e armëve në Gramsh! Sulmojnë me sprajt kimik në fytyrë 2 ushtarët që i ndalën! Arrestohen të 3


B.K./A.M./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    A e zgjidh problemin me shqiptarët në Britani vizita e Ramës në Londër?×

Lajmi i fundit

Marrëveshja SHBA-Kanada, synon t'i japë fund kalimeve të emigrantëve mes të dy vendeve

Marrëveshja SHBA-Kanada, synon t'i japë fund kalimeve të emigrantëve mes të dy vendeve