Ekskluzive/ Vrau policin e Shqiponjave, momenti kur Azgan Mërnica shkon të vetëdorëzohet! Me buzëqeshje në fytyrë hipën në makinë

Gazetari i Report Tv, Sokol Dema siguron videon e momentit kur Azgani Mërnica hipën në makinë për tu vetëdorëzuar.  

Në video i riu duket i qetë, madje në fytyrë 23 vjeçari ka dhe një të qeshur. Familjarët përcjellin vrasësin e dyshuar të policit si një hero.

Baba dhe daja i tij kanë ndihmuar të vetëzorëzohet. Ndërsa një grua dëgjohet të thotë “Zotin para’

Ka zgjatur dy ditë arratia e 23 vjeçarit i cili mesditën e 13 majit qëlloi me plumb në kokë efektivin e Shqiponjave Novruz Cenalia në fshatin Baltëz të Fierit. 

S.G/SI.E./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Jeni dakord që në Shqipëri të ndalohet përdorimi i euros për pagesa?×

Lajmi i fundit

Studio Live/ Beleri foli për nënën Greqi të Himarës, Anri Bala: Takimi Rama-Mitsotakis tregoi se është kapitull i mbyllur! Kikia: Ishte i mllefosur

Studio Live/ Beleri foli për nënën Greqi të Himarës, Anri Bala: Takimi Rama-Mitsotakis tregoi se është kapitull i mbyllur! Kikia: Ishte i mllefosur