Ekzekutimi i Bledar Muçës në lokalin e tij, gjendet makina e djegur e autorëve

1629754286_1629753249bledarmuca4.jpg

Është gjetur një makinë e djegur që dyshohet se është e atentatorëve që ekzekutuan Bledar Muçën në lokalin e tij. Makina është gjetur në fshatin Thanasaj në Lushnje. Tashmë policia ka ngritur pika kontrolli për kapjen e autorëve.


Lajmi kryesor:

Atentat në Lushnje, ekzekutohet duke pirë kafe pronari i lokalit, plagosen 5 të tjerë! Autori zbriti nga makina dhe qëlloi mbi 20 herë me breshëri kallashnikovi


  • Sondazhi i ditës:

    A duhet të ndalohen filmat shqiptarë të prodhuar gjatë periudhës komuniste?×

Lajmi i fundit

John

MEPJ njofton qytetarët për masat e reja: Nga sot Zvicra kërkon test PCR për të gjithë, përfshirë të vaksinuarit! Greqia ndalon hyrjen nga vendet e treta