Ekzekutimi i dy vëllezërve në Durrës/ Plumbat nuk kursyen 'Range Roverin' dhe 'C Class-in' e parkuar (VIDEO)

Report Tv ka qenë ditën e sotme në vendin e ekzekutimit të dy vëllezërve, në qytetin e Durrësit. Gazetari Arsen Rusta bën me dije se nga breshëria e plumbave ku janë zbrazur 2 karikatorë kallashnikovi, nuk i kanë shpëtuar as makinat e parkuara aty pranë. Siç shihet në pamje, dy makina të parkuara aty pranë,  'Range Rover' dhe C Class-i kanë marrë plumba, por fatmirësisht nuk ka pasur persona të lënduar.   

Shenjat e plumbave te dy makina te parkuara


Lajmi kryesor:

Atentati në Durrës/ Dy vëllezërit u qëlluan nga një 'Toyota' gri, dyshohet për prishje pazari! Një nga viktimat u deportua nga Franca për trafik droge në 2018


B.K./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    A e mbeshtesni nismen Ballkani i Hapur krijuar nga Shqipëria, Serbia dhe Maqedonia e Veriut?×

Lajmi i fundit

John

Sondazhi: Shumica e punëtorëve duan të vazhdojnë të punojnë nga shtëpia edhe pas pandemisë