Ekzekutimi i modeles në Ekuador, zbulohet postimi fatal që e ‘tradhëtoi’ në Instagram

Ekzekutimi i modeles në Ekuador, zbulohet postimi fatal që e ‘tradhëtoi’ në Instagram

Landy Parrega

Ekzekutimi i modeles 23-vjeçare nga Ekuadori, Landy Parrega në një restorant mori vëmendjen e të gjithë mediave.

Së fundmi në internet po qarkullon një foto që vetë modelja kishte nxjerrë në Instagram para se të vdiste. Në foto shihet një pjatë ushqimi me oktapod ceviche që kishte porositur, shkruan People.

Vetëm pak kohë pas postimit dy persona të maskuar hynë në restorant dhe e ekzekutuan me gjakftohtësi.

Edhe pse modelja i pa dhe ktheu kurrizin për t’i shmangur, nuk arriti dot t’i shpëtonte plumbave.

Kujtojmë që emri i saj u përfol se ishte përmendur në disa biseda chati nga trafikantët e drogës, megjithëse ajo nuk foli kurrë për këtë ngjarje.

 

Xh.K/Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    A besoni se SPAK do të bëjë drejtësi për 21 janarin?×

Lajmi i fundit

Von der Leyen paralajmëron se do ta ketë prioritet zgjerimin, në prag të mandatit të dytë

Von der Leyen paralajmëron se do ta ketë prioritet zgjerimin, në prag të mandatit të dytë