Ekzekutimi i shqiptarit në Athinë/ Këto janë dy të rinjtë që u përfshin në sherr

1610452145_llangozi.jpg

Kush janë dy të rinjtë që u përfshinë në sherr në Athinë e mbetën të plagosur. Anxhelo e Mihal Llangozi janë djemtë të Edmond Llangozi , ky i fundit i  mbetur viktimë si pasojë e të shtënave me armë.


Lajmi kryesor:

Shkoi në ndihmë të 2 djemve, por u qëllua për vdekje! Ky është shqiptari i ekzekutuar në Athinë! Zbardhet shkaku! Report Tv siguron fotot


B.K./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    A do të bëhet ndonjëherë drejtësi për 21 janarin?×

Lajmi i fundit

John

Sarandë/ Zjarr në një stan, digjen 200 dele dhe produkte ushqimore