Ekzekutimi i vllezërve Haxhia në Durrës, lihen në burg 2 vrasësit me pagesë

 

Dy të dyshuarit Besjan Xhixha edhe Enver Diva si pjesë e vrasësve me pagesë të urdhëruar nga Nuredin Dumani dhe Talo Çela, për vrasjen e vëllezërve Haxhia në Durrës, u lanë në qeli nga Gjykata e Posaçme. Ata u arrestuan dy ditë më parë nga forcat RENEA në kuadër të operacionit ‘‘Vazhdimi‘‘ ndërsa të dy prej muajsh ishin në përgjim dhe hetim nga SPAK.


Lajmi kryesor:

672 telefonata për ekzekutimin e vëllezërve Haxhia në Durrës, Report Tv zbardh dosjen e plotë! Vrasësi me pagesë: Krimi bëhet, vendi ishte i mirë! GJKKO i lë në burg


B.K./KT/Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    A duhet të ulen në tryezë Rama e Basha për të diskutuar për vettingun e politikanëve?×

Lajmi i fundit

John

Plani i ri 3 vjeçar Rajonal: Krijimi i një klasteri ballkanik për industrinë e makinave