Ekzekutimi në Elbasan/ Dalin pamjet, kjo është makina e djegur që dyshohet se i përket autorëve

Report Tv ka siguruar pamje nga makina e djegur që dyshohet se u përket autorëve që ekzekutuan Everest Çakën. Makina është tip “Benz”, pa targa dhe është gjetur në zonën e stacionit hekurudhor në Golem të Kavajës.

 


Lajmi kryesor:

Elbasan/ Ekzekutohet me silenciator 41 vjeçari në makinë në sy të gruas! Vite më parë iu vra vëllai dhe kushëriri, lidhja me 2 vrasjet e bujshme të korrikut 2020! 2 autorët në kërkim (VIDEO)


B.K./I.K./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Ngec integrimi i Shqipërisë në BE, sipas jush e kujt është përgjegjësia?×

Lajmi i fundit

John

“100 vjet nga udhëtimi i Justin Godart në Shqipëri”, konferenca shkencore e mbajtur sot në Akademinë e Shkencave