Ekzekutimi në Vlorë, arrestohet një nga autorët, në kërkim bashkëpunëtori! Sekuestrohet kallashnikovi (VIDEO)

Për vrasjen e Tauland Beqiraj në mes të Vlorës, policia ka arrestuar në kohë rekord një nga autorët Hans Andi Jonuzi, 44 vjeç, banues në Vlorë, ndërsa ka shpallur në kërkim bashkëpunëtorin e tij.

Gjithashtu, policia ka sekuestruar në cilësinë e provës materiale automjetin tip “Ford” me targa AA 403 PX me të cilin autori tentoi të largohej, si dhe një armë zjarri kallashnikov më të cilën vrau 31-vjeçarin Beqiraj. Kallashnikovi u gjet në sendiljen e pasme të mjetit tip 'Ford' që përdorte 44-vjeçari Jonuzi.

1614786831_kallash.jpg

Arma e sekuestruar


Lajmi kryesor:

Vlorë/ Ekzekutohet 31-vjeçari, u arrestua dhe u lirua 2 herë! Hetimet për larje hesapesh të drogës dhe përplasjen e frikshme me armë të ndodhur në 2018


I.K./b.ha./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Rënia e rasteve me Covid-19 dhe vaksinimi, a duhet të hiqet ora policore?×

Lajmi i fundit

John

Lajm i mirë, Bashkia e Tiranës hap aplikimit për regjistrimin e fëmijëve në çerdhe