VIDEO/ Ekzekutoi 48 vjeçarin në Kavajë për të marrë hakun e vëllait, ja momenti kur Habib Rexha largohet me vrap pas vrasjes

 

Report Tv ka siguruar videon nga momenti kur Habib Rexha, largohet me nxitim, pasi vrau në një lokal në sy të të atit, 48-vjeçarin Arjan Gose, për të marrë hakun e vëllait.

Siç shihet edhe nga pamjet, Rexha është me armë në dorë dhe largohet me vrap në një drejtim të paditur.


Lajmi kryesor:

Vrasja në Kavajë, gjendet arma e krimit dhe makina në Durrës! Arrestohet miku i Habib Rexhës, e ndihmoi të largohet pasi kreu ekzekutimin


M.Q./r.k./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Arrestimi i zyrtares së Shëndetësisë, a po e lufton SPAK korrupsionin?×

Lajmi i fundit

Rama ndan fotot nga festivali i 'UNUM' në Shëngjin: Marrin pjesë 95 artistë ndërkombëtarë dhe mbi 20 mijë të rinj nga e gjithë bota

Rama ndan fotot nga festivali i 'UNUM' në Shëngjin: Marrin pjesë 95 artistë ndërkombëtarë dhe mbi 20 mijë të rinj nga e gjithë bota