Ekzekutoi dy motrat/ Flet në polici autori Përparim Ademi: I vrava nga xhelozia, do të dorëzohesha (VIDEO)

Pasi arrestimit nga policia, autori i vrasjes së dyfishtë në Tiranë, Përparim Ademi ka deklaruar në polici që e ka kryer krimin për shkak të xhelozisë. 

Ai ka thënë se do të vetëdorëzohej në polici, por është kapur para se të shkonte.

Ademi është nga Tirana, por ka jetuar për një periudhë kohe në Maqedoni të Veriut. Po ashtu nga Tirana ishin edhe dy motrat.


Lajmi kryesor:

Nuk pranoi ndarjen/ 59-vjeçari ekzekuton bashkëjetuesen dhe motrën e saj në banesë në sy të 2 fëmijëve! Prangoset duke dalë nga Tirana: I vrava nga xhelozia (VIDEO)


K.T./b.ha./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    A do të shkoni të votoni në zgjedhjet parlamentare të 25 prillit?×

Lajmi i fundit

John

Sulmi me armë në zyrën elektorale në Kavajë, Basha: Atentat ndaj PD-AN nga Rama që e di që të dielën do humb (VIDEO)