Elbasan/ Aksident në Belsh, makina del nga rruga 2 persona dërgohen në spital në gjendje të rëndë

Elbasan/ Aksident në Belsh, makina del nga rruga 2 persona dërgohen në spital në gjendje të rëndë

Foto ilustruese

Belsh- Një aksident ka ndodhur mbrëmjen e sotme në Belsh të Elbasanit ku sipas të dhënave automjeti ka dalë nga rruga dhe si rezultat ka humbur kontrollin.

Nga aksidenti janë konstatuar 2 persona të dëmtuar të cilët direkt pas ngjarjes janë shoqëruar drejt spitalit të Belshit. Gjendja e tyre dyshohet të jetë serioze pasi direkt pas dërgimit të tyre në spitalin e Belshit ata janë transportuar me urgjencë drejt spitalit të Elbasanit.

Policia ndodhet aktualisht më vendngjarje për të zbardhur shkaqe të aksidentit, identifikim të mëtjeshëm të personave të dëmtuar, si dhe të gjendjes së tyre shëndetësore.

G.MO/M.Q./Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    A mendoni se Berisha e Meta do e arrijnë qëllimin me protestën e 6 dhjetorit×

Lajmi i fundit

Zbulohen detajet e planit të Moskës para pushtimit të Ukrainës të nënshkruara nga Putin

Zbulohen detajet e planit të Moskës para pushtimit të Ukrainës të nënshkruara nga Putin