Elbasan/ Dhunoi babanë dhe e kërcënoi me thikë, në pranga një 26-vjeçar

Foto ilustruese

Një 26-vjeçar në Elbasan u arrestua nga policia pasi ka dhunuar babanë e tij.

Gjithashtu mësohet se ai e ka kërcënuar për ta goditur me thikë.

"Specialistët për Hetimin e Krimit në Komisariatin e Policisë Elbasan,  arrestuan në flagrancë shtetasin: B.H., 26 vjeç,  banues në Elbasan,  pasi ka ushtruar dhunë fizike dhe psikologjike si dhe ka kanosur me mjet  të mprehtë thikë babin e tij" - njofton policia.

Matrialet hetimore i kaluan Prokurorisë pranë Gjykatës së Shkallës Parë Elbasan, për veprime të mëtejshme procedurale.

E.M./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Atentate mafioze dhe vrasje, a ndiheni të rrezikuar nga kriminaliteti në rritje?

Komento


×

Lajmi i fundit

John

Ulen rastet e reja me COVID-19 në Itali, 201 të vdekur në 24 orët e fundit