Elbasan, gjendet i mbytur një i ri në lumin Shkumbin, ishte zhdukur prej 1 muaji dhe vuante nga depresioni

Një i ri është gjetur i mbytur ditën e sotme në lumin Shkumbin në fshatin Jagodinë në Elbasan. Bëhet fjalë për Eridjon Topin, 27 vjeç. Trupi i tij është nxjerrë sot i pajetë nga lumi ndërsa nuk i janë konstatuar shenja.

Deri më tani nuk dihen shkaqet dhe rrethanat se si ka ndodhur ngjarja. Sipas deklarimeve të familjarëve dyshohet se shtetasi vuante nga depresioni dhe se rreth 1 muaj ishte larguar nga banesa dhe nuk kanë pasur kontakt.

1618595990_cats.jpg

1618587673_elbsan.jpg

 

 

Rendit zhvillimet sipas orarit:
Ora 20:00
Identifikohet i riu që u gjet i mbytur buzë Shkumbinit

1618597538_1618595990cats2.jpg

Është identifikuar i riu që u gjet i mbytur buzë Shkumbinit, në fshatin Jagobin të Elbasanit. Mësohet se bëhet fjalë për 27-vjeçarin Eridjon Topi, i cili ka lindur në Elbasan por banonte në Tiranë.

 

//Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Ndryshe nga biznesi i vogël profesionet e lira do të tatohen, si ju duket?×

Lajmi i fundit

Shefi i OSBE-së reagon për vrasjen e policit në veri të Kosovës: Të rivendoset paqja mes dy vendeve, autorët të sillen para drejtësisë

Shefi i OSBE-së reagon për vrasjen e policit në veri të Kosovës: Të rivendoset paqja mes dy vendeve, autorët të sillen para drejtësisë