Elbasan, pamjet para banesës së 71-vjeçarit pas ekzekutimit të tij

Kamerat e Report Tv është pranë banesës ku u ekzekutua 71-vjeçari nga forcat RENEA. Ekzekutimi ndodhi pas 5 orësh negociatash për dorëzimin e tij, por i moshuari zgjodhi që gjatë gjithë kësaj kohe të qëllonte në drejtim të policisë duke bërë rezistencë.


Lajmi kryesor:

Elbasan/'Mos u afroni, do ju hedh në erë'! 5 orë të shtëna me armë dhe negociata, RENEA ekzekuton 71-vjeçarin me snajper! I moshuari bëri rezistencë, ktheu shtëpinë në 'bazë ushtarake', sekuestrohet mbi 1 kg tritol dhe armë


I.K./r.k./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Numër i lartë të infektuarish me COVID, a duhet të ketë masa të tjera shtrënguese perveç maskës?×

Lajmi i fundit

John

Dita e 12-të e grevës/ Gjendja shëndetësore e naftëtareve përkeqësohet! Qytetarë mblidhen në protestë