Elbasan/I mituri humb drejtimin e automjetit dhe përplaset me murin rrethues të një banese, plagoset 4-vjeçari

Elbasan/I mituri humb drejtimin e automjetit dhe përplaset me murin rrethues të një banese, plagoset 4-vjeçari

Foto ilustruese

Prokuroria e Elbasanit ka nisur hetimet për një 15-vjeçar, pasi dyshohet se humbi kontrollin mbi drejtimin e automjetit dhe u përplas me murin e një banese, ku për pasojë mbeti i plagosur një 4 vjeçar.

Ngjarja ka ndodhur ditën e djeshme, 9 korrik në lagjen "Dyli Haxhire".

Aktualisht fëmija ndodhet në kujdesin e mjekëve.

Njoftimi i policisë:

Gjithashtu, referoi materialet në Prokurori për një 15-vjeçar, pasi ditën e djeshme, në lagjen "Dyli Haxhire", dyshohet se ka humbur kontrollin mbi drejtimin e automjetit dhe automjeti është përplasur me murin rrethues të oborrit të banesës së shtetasit R. G. Nga zhvendosja e portës metalike të oborrit është dëmtuar fëmija 4 vjeç i shtetasit R. G., i cili ndodhet në kujdesin e mjekëve. 

Xh.K/Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    'Rasti Qefalia', a fshihen gjobat pas akuzave të Këlliçit, Nokës, opozitës?×

Lajmi i fundit

Këshilli Bashkiak miraton projektin e ri “Ecole 24”: Kurse falas në teknologji për të rinjtë

Këshilli Bashkiak miraton projektin e ri “Ecole 24”: Kurse falas në teknologji për të rinjtë